Ваш Форум :  Ваш форум

Зміна пакету
Користувач: user ()
Дата: October 08, 2002 11:54AM

Припустимо, щось так сталося i я раптом захотiв в необмежений
пакет. Як це все органiзувати i якi правила такого пакету?

Re: Зміна пакету
Користувач: admin ()
Дата: October 08, 2002 12:06PM

1. Читаємо п.2.4.1 Договору: Абонент має право змінювати типи під’єднань, запропонованих виконавцем при укладенні відповідного Додатку.
Беремо паспорт, їдемо до провайдера, укладаємо Додаток до Договору. Якщо залишок коштів на рахунку більше ніж місячна абонплата для вибраного пакету- одразу ж після підписання Додатку користуємось новим пакетом. В іншому разі проводимо поповнення рахунку і користуємось.
2. Правило одне: вчасно проводити оплату smiling smiley
Ви просто не зможете користуватись інтернетом, якщо пройде місяць після оплати. Якщо спробуєте підключитись в інший часовий проміжок - система Вам не дозволить провести авторизацію - підключення не буде.

Користувач: Сергій ()
Дата: October 29, 2007 02:43PM

не зовсім зрозумів відповіді. якесь то все ніби в тумані. адміністратори кидають своїх клієнтів, я впевнений. РОЗВОД !!

Користувач: admin ()
Дата: October 29, 2007 06:02PM

Сергій, якщо "не зовсім зрозумів відповіді" то значить РОЗВОД ??? confused smiley
Пояснюю ще раз. Для зміни пакету потрібно укласти додаток до договору. Якщо для нового тарифного плану грошей на рахунку досить - користуємось. Якщо мало - доплачуєм і користуємось.

Ваше ім'я: 
Ваш email: 
Тема: 
Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically.
 **     **  ********   **     **  **    **  **     ** 
 ***   ***  **     **  ***   ***   **  **   **     ** 
 **** ****  **     **  **** ****    ****    **     ** 
 ** *** **  **     **  ** *** **     **     **     ** 
 **     **  **     **  **     **     **      **   **  
 **     **  **     **  **     **     **       ** **   

Повернутись на головну: Жовква