Ваш Форум :  Ваш форум
 
ВИБОРИ 2012
Користувач: Організація патріотів України ()
Дата: September 08, 2012 01:07PM

ВИБОРИ 2012

Програми кандидатів в депутати від МГО "Організація патріотів України", інформація тут:

[patrioty.inf.ua]

Сайт МГО "Організація патріотів України": духовно - патріотичне виховання, голодомор, репресії, реформи, захист прав, профілактика захворювань, питання екології, безробіття, приватизації, рейдерства, тощо. Подано аналітичний матеріал про ситуацію в Україні.


На наших виборчих округах №№ 87, 117, 119, 122, 126, 148 конкуренти - олігархи закидали виборців грішми та інформацією.
Вже понад 2 роки проводять підкуп виборців, застосовують такі ж прийоми, як в 1946-1947 роках на виборах в Західній Україні - десятники: людина отримує зарплату і агітує 10 чоловік з села за певного кандидата. Йде повний перекуп довірених осіб, голів штабів партій, порушуються договорні умови між КУНом, УНП, партією Наша Україна. У м. Моршині КУН агітує за «Об'єднану опозицію». Самовисуванці, які мають великі кошти підкуповують голів штабів, щоб голосували за них, бо "інші не прохідні".
Йде фальсифікація виборчого процесу. У виборах задіяні великі кримінальні гроші, які кримінал збирається відбити, прийшовши в Верховну Раду. Наприклад: по округу №126 «латифундисти» і "металісти" зрізалися в виборчому герці. Що чекає виборців після вибору? - Заберуть безкоштовно землю та поріжуть останні заводи на металобрухт. Виборці зазомбовані.
В більшості на округах панує безробіття і щоб вижити, навіть патріоти - непродажні люди, не гребують можливістю заробити якусь копійку на виборчому процесі.

За партію "Наша Україна" конкурентами використовується "шептана пошта", що партія не прохідна - "не голосуйте за неї, голосуйте за "Об'єднану опозицію, або за "регіони", або викиньте бюлетені».
Люди не знають, скільки партій іде на вибори, що це за партії.
Проводиться масована інформаційна атака про те, що «є лише 2 (дві) партії в Україні: "регіони" і БЮТ», але люди забули, що саме партією "Наша Україна" створено помаранчевий майдан, що саме ця партія була найбільш масовою і найбільш демократичною, радикально ставила національні питання: захист національного бізнесу - "геть рекет", підняла питання голодомору, репресій, за крок була від міжнародного судового процесу про поновлення прав української нації.
КГБ, російське ФСБ об'єднали свої зусилля, нищили партію, лідера партії, роздерли партію по кусках: О.В. Наливайченко перебіг в партію "Удар", В.А. Кириленко - в "БЮТ" і зараз з обох сторін шельмують лідера партії та патріотичиі сили, які в ходять в політичну партію "Наша Україна" - Союз патріотичних сил.

Політична партія "Наша Україна" об'єднала патріотичні сили з усієї України. У списку немає олігархів, криміналітету, немає людей з подвійним громадянством.
Партія має всі ознаки політичної сили, яка захищає національні інтереси і права народу.

Обрання депутатами громадських діячів Міжрегіонального громадського об'єднання «Організація патріотів України»: Семенюк Анна Богданівна (округ №126), Домашенко Тетяна Михайлівна (округ №148), Сміщук Сергій Леонідович (округ №122), Яремків Ольга Михайлівна (округ №119), Гіль Світлана Богданівна (округ №87), Данилків Мирослав Іванович (округ №117) - дозволить вирішити багато питань в Україні, що стосуються подолання корупції, об’єднання християнських конфесій, збереження та створення робочих місць, відповідальність високопосадових осіб за економічні злочини в Україні, тощо ...

Наша організація вже зараз в судах намагається добитись притягнення до відповідальності за неправомірні дії та бездіяльність посадових осіб уряду Юлії Тимошенко, Миколи Азарова, Генпрокуратури, Верховної Ради України, Президента В.Ф.Януковича.
Влада, суди і прокуратура порушують процесуальні норми і не розглядають наші позови і скарги по суті, справи зависли.
Ставши депутатами, будемо добиватися вирішення всіх цих питань.

Просимо інформаційної підтримки (статті в газеті, тощо), оскільки боротьба є важкою.

Підтримайте кандидатів в депутати від Союзу патріотичних сил - МГО "Організація патріотів України".

Віримо в божу силу! Віримо, що здоровий глузд переможе на виборах.
---
Що творить діюча влада:
[center-personal.info]
---
Урядовий контактний центр.
[ukc.gov.ua]

Зареєструвано 08.09.2012:


Державне авіапідприємство ”Львівські авіалінії” організована злочинна група при владі системно розікрала > 55 000 000 грн. Зупинили польоти, розікрали літаки, звільнили льотний склад. Штучно довели до ліквідації державного авіапідприємства. Розкрадання майна і коштів кришують Мінінфраструктури, Державіаслужба, транспортна і обласна прокуратури, судді, СБУ, МВС, КРУ, податківці, місцева влада, … сприяли розкраданням, тепер способом ліквідації підприємства замітають сліди, щоб не виконувати рішення судів, не віддавати зарплату по виконавчих листах, не платити податків та внесків в пенсійний фонд, щоб злодії уникли відповідальності. З листопада 2011 року ставлениками «регіонів» за підтримки місцевих львівських холуїв організована псевдо-ліквідація державного авіапідприємства.

Більше 50-ти років підприємство розвивалось та працювало на державу, - розікрали за 3 роки.

Для знищення підприємства чиновники Мінтрансзв'язку від БЮТ та «регіонів» керувати підприємством умисно засилали за підроленими конкурсами керівників державних підприємств аферистів відставників війскових та ін. без профільної освіти і без досвіду роботи в галузі ЦА: (Матюшенко, Чевердюк, Дихне, Підгородецький, Бєлоусов...), які довели державне авіапідприємство до
фінансової неспроможності, розпродали літаки як металолом i майно підприємства. За 3 роки борги вкрали: більше 16 млн. грн за висновками КРУ, 6,1 млн.рн. завідомо збиткові оренди літаків з екіпажами, 302000 грн. вкрали за фальшивим виконавчим листом в 2007 році ... Чевердюк з Бєлоусовим в судах намагаються стягнути з авіапідприємства на рахунок приватних ТзОВ Чевердюка > 10,5 млн. грн. Під час панування Д.Чевердюка на авіапідприємстві, перший заступник ГД С.І.Підгородецький підписав договір на експлуатацію літаків фірмами Д.Чевердюка та «Вега» - "Мостобуд". Розкрадання майна і коштів кришують посадовці Мінінфраструктури, Державіаадміністрації та прокуратури всіх рівнів. Позакривали всі кримінальні справи щодо розкрадань, невиплат податків, в ПФ, ...
Розправляються з Вільною профспілкою, бо заважає красти, звільнені всі виборні члени профспілки. Накази на звільнення та догани підписав перший заступник ген. Директора С.І.Підгородецький, хоч не існує жодних наказів на уповноваження його виступати від імені підприємства, власника та роботодавця. Ці так звані "керівники" не були внесені в ЄДРПОУ (форма №6) і не набули цивільної дієздатності діяти від імені підприємства. Юридично, в 2007-2009 роках підприємством керував покійний гендиректор О.П.Ковальчук.

На місця звільнених членів Вільної профспілки були прийняті інші особи, лояльні до некомпетентного керівництва.

Зільнені кваліфіковані пілоти - тепер їм Держава платить пенсію, а на їх місце прийняті перенавчені на пілотів
лояльні до керівництва особи: штурман та бортінженери. Для них, як особливо відданих адміністрації, після підписання наклепницьких звернень на виборних членів Вільної профспілки, - підроблено наліт та перевірки для видачі пілотських посвідчень. Підроблений учбовий наліт годин та були видані посвідчення пілотів літака Як-42 бортінженеру А. Правосуду та штурману Р.Мельнику. Продажна прокуратура програла касаційну інстанцію, але й надалі фальсифікує перевірки за фактами фальсифікацій.
Керівник Мінінфраструктури Б.В.Колєсніков організацію підприємства бачить не в організації авіаперевезень, а в розкраданні літаків та активів підприємства. Цим посадовцем проводиться антидержавна грабіжницька політика, направлена на збагачення клану та вивезення ресурсів країни за межі держави, - як це він зробив з затупленням без тендерів поїздів «Хьюндаї»: свої заводи залишились без роботи, а працівники без зарплати.

І це є забезпечення економічної безпеки держави?

Ситуація на підприємстві:

TV програма журналістських розслідувань “Хто тут живе” 09.03.11р.
[ziktv.com.ua]

[www.aviation.com.ua]
[www.aviation.com.ua]
[lawngo.net]
[lawngo.net]
Занесення гроба з відписками для продажної прокуратури:
[photo.i.ua]Ваше ім'я: 
Ваш email: 
Тема: 
Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically.
 **   ** **    **  **  ******  ******* 
 **   ** **    ***  ** **  ** **   ** 
 **   ** **    **** ** **        ** 
 **   ** **    ** ** ** **     ******* 
 **  **  **    ** **** **        ** 
  ** **  **    **  *** **  ** **   ** 
  ***   ******** **  **  ******  ******* 

Повернутись на головну: Жовква