Ваш Форум :  Ваш форум
 
Наші маршрутки
Користувач: mariya ()
Дата: October 10, 2011 02:42PM

Як поміняти маршрутку та шоферів, якщо вони виграли тендер: шофер "я виграв тендер і якщо Вам щось не подобається найміть собі таксі", "я не буду їздити по тих ямах більше разів, бо я виграв тендері, якщо Вам щось не подобається найміть собі таксі", а люди мліють в маршрутці, бо вона переповнена, а відкривається тільки 1 вікно і 1 люк; шофер хвалиться перед виїздом з зупинки Львова з повною маршруткою людей,дітей: "я тільки що пішов в бар випив собі 100 грам коньячку". Та ще безліч-безліч сварок з людьми, матюків, образ в сторону людей.
Як добитися щоб на маленьке село дали хоча б маленьку маршрутку з нормальними досвідченими шоферами без шкідливих звичок.

Re: Наші маршрутки
Користувач: Добряк ()
Дата: October 10, 2011 03:11PM

Марійка, в такому стані вся наша країна. Так шо хами-шофери - то не дивина. Не бери до серця.
Але з маршрутчиками як з ДАІшниками - хоч 90% і нелюди, а 10 все-таки нормальні. І дорогу підкажуть, і на допомогу прийдуть якшо біда.
Просто треба берегти свої нерви і не злитись на людей, які так чи інакше відповідатимуть за свої вчинки. Може не сьогодні-завтра, але таки будуть. Будь вище того і в серці буде мир.Ваше ім'я: 
Ваш email: 
Тема: 
Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically.
 ******** **  ** ********  **    **  ** 
 **  ** **  **  **   ** **    ***  ** 
   **  ** **  **   ** **    **** ** 
  **   *****   ********  **    ** ** ** 
  **   ** **  **   ** **    ** **** 
  **   **  **  **   ** **    **  *** 
  **   **  ** ********  ******** **  ** 

Повернутись на головну: Жовква