Ваш Форум :  Ваш форум

Сторінки: <<1234>>
Сторінка: 3 з 4
Re: ГО "Громадський форум Жовкви"
Користувач: прокурор ()
Дата: November 18, 2010 12:14AM

Шановний Шиян чого ти перикидуєшся на сайти своїх паханів? Ти по суті відповідь дай щодо корінних жовківчан із пра-пра-діда та про їхні діла у міській та районній раді на протязі 20-ти років незалежності. Базікало ти Микола і слава Богу тебе не обрали! Не буде смороду від тебе у міськраді. Грабуйте людей разом із Марковим - виявляючи втручання у прибори обліку газу. Безсовістні!

Користувач: mykola_sh ()
Дата: November 18, 2010 12:56PM

Щось я не зрозумів про "сайти паханів"? Може поясните?

Дата: November 18, 2010 02:37PM

Адресовано «прокурорам», «главредам» тощо.

Наявність партійного квитка ще не дорівнює визначенню розумної (освіченої) людини і приналежності до еліти (політичної). Деяких людей – незалежно чи місцевих, чи приїжджих – взагалі не можна випускати на публіку, а до влади й поготів. Бо сільське коріння, виховання не затреш жодними привілеями, набутими в житті.

Щодо мене (бо ж вас ТАК дратує моя особа), то я не належу до жодної партії і балотувався в міську раду, бо вважаю, що можу бути корисним місту, а не для того, щоб просувати партійні інтереси. Свою роботу для міста я буду робити і надалі, депутатський мандат для цього не обов’язковий.

А ви гризіть локті зі злості! Бо аж пирскаєте отрутою від власної недолугості і неспроможності. Для початку навчіться культури, виховання, грамотності. Ніхто не буде падати до вашого рівня, який і так нижче плінтуса.

До речі, про «патякання» на сайті (за вашим визначенням). Цей сайт відвідує від 1,5 до 2 тис. осіб в місяць, включно з вами. Не думаю, що всіх можна назвати словами з вашої термінології (не буду наводити їх тут через цензуру). Не кожна місцева газетка може похвалитися такою кількістю читачів, котрі те, що ви називаєте «патяканням», вважають свободою слова.

Тож працюйте, хлопці, може щось у вас і вийде…

Микола Шиян

Користувач: О.Голінка ()
Дата: November 21, 2010 12:10PM

Чому Ви не описуєте як пройшла перша сесія міськради? Думаю було б інтересно жителям міста про це знати. Також цікаво знати жовківчанам про склад виконкому, як зокрема голосували за членів, скільки набрав голосів "За" А.Марков. Чекаємо публікції. Наперед щиро вдячні.

Дата: November 21, 2010 02:22PM

О.Голінка Написав:
-------------------------------------------------------
> Чому Ви не описуєте як пройшла перша сесія
> міськради? Думаю було б інтересно жителям міста
> про це знати. Також цікаво знати жовківчанам про
> склад виконкому, як зокрема голосували за членів,
> скільки набрав голосів "За" А.Марков. Чекаємо
> публікції. Наперед щиро вдячні.

Направду щиро радий, що Ви читаєте наш сайт і берете участь в дискусії, яка тут розгорнулася.

Тепер по порядку:

1. Чому Ви не описуєте як пройшла перша сесія міськради? … Також цікаво знати жовківчанам про склад виконкому, як зокрема голосували за членів… Чекаємо публікції.

Звичайно напишемо. Дайте трохи часу, а ще краще допоможіть E-mail: gfzh@i.ua.

2. Скільки набрав голосів "За" А.Марков?

З цього приводу дозволю собі нагадати, що цього року, щоб стати депутатом Жовківської міської ради по мажоритарному округу достатньо було набрати 28, 35, 37, 38 голосів при 600 – 700 виборцях на округ.

Тому те, що Андрія Васильовича як кандидата в члени виконкому підтримало більше половини ради, є цілком пристойним результатом.

І ще. Напевно добрим є те, що в міській раді політичні сили, які не вміють дотримуватися наперед досягнутих домовленостей, є в меншості і їх «капризи» не впливають на загальний результат.

Користувач: aлкаш ()
Дата: November 22, 2010 10:55AM

Ваш "форум" і його члени-це купка жалібних хапуг, які нічого не вміють робити - тільки красти і людей дурити! Добре що ніхто з вас у депутати не пройшов а то був би крах економіці і суспільству Жовківського району! СЛАВА УКРАЇНІ!

Дата: November 22, 2010 02:13PM

ГЕРОЯМ СЛАВА! smiling smiley

Користувач: Іван ()
Дата: November 22, 2010 02:43PM

І знову Шиян зараз буде писати всяку єрунду. А їх Марков став головою партії у Жовкві. Ось вам і аполітичні люди. А деякі члени форуму взагалі члени партії рагіонов! Так що, нема чого з ними мати справу!

Користувач: Мазан Андрій ()
Дата: November 22, 2010 11:03PM

Шановні, про яку партію мова, Марков А.В. не є ні головою ні членом партії, але за погодженням Бюро Жовківської районної організації політичної партії "Сильна Україна" він дійсно висунутий як член Виконкому від нас. Я Мазан А.В., як активіст форуму не приховую, що я є членом ЖРО ПП "Сильна Україна", а якщо вас є якісь підозри чи питання до членів громадського форуму питайте на пряму, а не займайтеся дурницями і обливайте один одного брудом.
А нарахунок не мати справу, то й не майте з нами справу якщо немає потреби, будем співпрацювати і допомагати тим кому ми потрібні і кому зможемо допомогти.

Користувач: перехожий ()
Дата: November 23, 2010 01:13AM

Це првда, що Мотиці і Пишкові обрізали.... Хоч вони у жидівськім Фронті Змін їм того не обрізали, тільки газ так, як Фронт Змін не голосував за Маркова, от він їм і пообрізав. Підтвердіть або спростуйте слухи які мають місце у Жовкві. Чекаю!

Дата: November 24, 2010 10:25PM

перехожий Написав:
> Це првда, що Мотиці і Пишкові обрізали.... Хоч
> вони у жидівськім Фронті Змін їм того не обрізали,
> тільки газ так, як Фронт Змін не голосував за
> Маркова, от він їм і пообрізав. Підтвердіть або
> спростуйте слухи які мають місце у Жовкві. Чекаю!

Жовквою не тільки ці, а й інші цікаві слухи ходять.winking smiley То що, будемо ділитися плітками?

Користувач: Євген ()
Дата: November 24, 2010 11:11PM

перехожий Написав:
> Це првда, що Мотиці і Пишкові обрізали.... Хоч
> вони у жидівськім Фронті Змін їм того не обрізали,
> тільки газ так, як Фронт Змін не голосував за
> Маркова, от він їм і пообрізав. Підтвердіть або
> спростуйте слухи які мають місце у Жовкві. Чекаю!

Який раз перечитую - нічо не розумію. Я в шоці від вашої здібності думки формулуювати. Може б вам трохи класики почитати?

Користувач: Іра ()
Дата: November 25, 2010 05:19PM

та вони нічого, крім своєї Жовківчанки, не читають grinning smiley

Користувач: Компетентний ()
Дата: November 27, 2010 10:41AM

Шиян і Марков працюють політтехнологами в Мотики, і так виглядає, що зроблять його
мером Жовкви!

Дата: November 27, 2010 11:10AM

А Нзарко хтів би. the finger smiley

Дата: November 27, 2010 11:35AM

Ну і най би був, а шо? Чим він тобі не пасує?

Дата: November 27, 2010 03:35PM

Та хай би був. Давно пора старим п... на пенсію.

Користувач: nec ()
Дата: November 27, 2010 07:16PM

О супер! Картріджі будем заправляти в міській раді!

Користувач: Іра ()
Дата: November 27, 2010 09:30PM

А підстави які - мішок амбіцій?!

Користувач: admin1 ()
Дата: November 29, 2010 07:06PM

Шановний Микола Шиян!

Ви з однодумцями започаткували добру справу-обговорювати важливі питання життя Жовкви на форумі ГО "Громадський форум Жовкви". Підтвердженням інтересу до цих питань є різноманітність думок дописувачів.

Так тримати! Нехай Ваш форум живе оновлюється і наповнюється цікавою
та змістовною інформацією.

Користувач: compro-miss ()
Дата: November 30, 2010 09:19AM

Відповідаю. Пешкові не вдалось, вибігла охорона, юристи і дали їм тягла. У нас ніхто не вибіг - відрізали. Сказали " За не здані документи до опалювального сезону." Хоча ліміти проплачені, заборгованості немає, договір підписаний. От така у нас "допомога форумчан" для людей які створюють робочі місця.

Користувач: Знаючий ()
Дата: November 30, 2010 10:26AM

Та перестаньте. Ніхто не вискакував і ніякого тягла не давав. Хлопців запросили на територію, показали шо всі документи в ідеалі, дозволили копії познімати. Потім поводили по приміщеннях, показали шо всюди порядок (витяжки, двері підрізані, газоаналізатори і т.д.) Хлопці вибачились за незручності і пішли собі. І то всьо було з посмішкою. Так шо... smiling smiley

Користувач: Петя Бампер ()
Дата: November 30, 2010 03:09PM

В Назара своя думка на рахунок цього всього. Якщо би в нього було амбіцій менше, як став депутатом (хоча їх було дууууже багато ще до того, як це випадково сталося), все було б зовсім по-іншому. Він сам наривався на перевірку від Газової служби довгий час, ще до сесії міської ради. А ще нарветься від податкової, санстанції, пожежної, міліції, сбу та інших "букв алфавіту". Так що будучи депутатом, шановний пане Мотика, моя Вам порада, не лізьте проти закону, а то потім позору буде на пів України.

"Депутат-слуга народу, показує приклад, як правильно порушувати закон" - о-таку би статтю на всі шпальти українських газет, в т.ч. Жовківчанку!

Удачі, Назар! Ми НЕ з тобою!

Дата: November 30, 2010 03:57PM

Петя Бампер
Я вас не знаю. Але з вами противно спілкуватись. Так і порскаєте слиною на всіх хто поруч. Ви спочатку розберіться шо значить слово "Амбіції". На вікіпедіїї поцікавтесь які бувають значення цього слова, а не тільки в гаряче любимій "Большой Совецкой..." і озвучте які саме риси вам не подобаються. Цілеспрямованість? А може достоїнство?
А фраза "Він сам наривався на перевірку від Газової..." мене просто порвала на шматки. В вашому розумінні газова служба то каральний орган? Чи може такі функції виконує "податкова, санстанція, пожежна, міліція, сбу та інші букви алфавіту"? Дякую Богу що ви не маєте відношення до функціонування вищезгаданих "букв".
І про Жовківчанку. Якщо для вас це приклад газети, яка об’єктивно висвітлює ситуацію, то мені щиро вас шкода.

Дата: November 30, 2010 04:33PM

Євген Написав:
> Петя Бампер
Добрий день!
> Я вас не знаю. Але з вами противно спілкуватись.
Дякую! Щиро навзаєм!
> Так і порскаєте слиною на всіх хто поруч. Ви
> спочатку розберіться шо значить слово "Амбіції".
Я не грамотний, от і не знаю. smiling smiley)))))))
> На вікіпедіїї поцікавтесь які бувають значення
> цього слова, а не тільки в гаряче любимій "Большой
> Совецкой..." і озвучте які саме риси вам не
> подобаються. Цілеспрямованість? А може
> достоїнство?
Ви явно записались в адвокати до Назара!
> А фраза "Він сам наривався на перевірку від
> Газової..." мене просто порвала на шматки. В
> вашому розумінні газова служба то каральний орган?
Це орган, який не тільки займається постачанням газу, а й дбає за безпеку постачання цього газу. Якщо наш "любий депутат" не дотримався вимог, які є вказані в законах, а не на словах Маркова, то нехай показує приклад і дотримується вимог і стандартів закону.
> Чи може такі функції виконує "податкова,
> санстанція, пожежна, міліція, сбу та інші букви
> алфавіту"? Дякую Богу що ви не маєте відношення до
> функціонування вищезгаданих "букв".
Хто сказав, що нема?
> І про Жовківчанку. Якщо для вас це приклад газети,
> яка об’єктивно висвітлює ситуацію, то мені щиро
> вас шкода.
Жовківчанка-це "жовта" газетка, яка публікує все підряд, здебільшого критику на все, бо в головного редактора особисті проблеми з психікою. А чи вона є такою, що об'єктивно висвітлює події-це кожного власна думка! І чи Вам когось шкода, чи ні, мене, думаю як і інших, абсолютно НЕ цікавить!!!!!!

-----------------------
Будьмо уважні.....!

Користувач: compro-miss ()
Дата: December 01, 2010 12:32PM

Шановний Петя Бампер Ви абсолютно праві на рахунок "Жовківчанки". Єдине шкода, що цей форум перетворюється на подібне джерело інформації. Те що Ви так обізнані з "пригодами в Куликові" свідчить про Ваше відношення до газової служби. Повірте тільки час розсудить хто за що боровся, які у нього були цілі і переконання. Правда є правда, і як її не приховуй рано чи пізно вона нас всіх шокує. Бажаю всім успіхів та сміливості говорити оточенню у вічі правду якою би вона не була.

Користувач: Сокира ()
Дата: December 02, 2010 12:02AM

Шановний Бампер Петро Ілларіонович і compro-miss(Мотика Назар) читаючи ваші коментарі мені здається, що у вас особисті проблеми з психікою. І ніж стати депутатом потрібно пройти було психіатора, інакше ваше депутатство ніякої користі до жовківчанам не дасть, а можливо навпаки. А до газети Жовківчанка у вас просто заздрість. tongue sticking out smiley

Дата: December 02, 2010 08:33AM

До Назара!
Хіба я щось писав за Куликів? Не путай, чоловіче!

До Сокири!
Може в мене і проблеми, зато в мене мандат! І прийде час, що ви всі до мене прийдете!

hot smiley hot smiley hot smiley hot smiley hot smiley hot smiley

-----------------------
Будьмо уважні.....!

Користувач: rostik_rosana ()
Дата: December 02, 2010 09:13AM

ЛЮДИ, ЛЮДИ! ПОДУРІЛИ? ЩО ВИ ТАКЕ ПИШЕТЕ? ЗАСПОКІЙТЕСЯ! ВИ НЕ У ВЕРХОВНІЙ РАДІ! ЦЕ ЖОВКВА! НАМ ВСІМ РАЗОМ ЖИТИ, ПРАЦЮВАТИ І ДІТЕЙ В ОДНУ ШКОЛУ ВОДИТИ! А ТУТ ВСІ ПІШЛИ НА ПОВОДКУ ЗА НЕЗРОЗУМІЛОЮ ІДЕОЛОГІЄЮ ТОЇ ЧИ ІНШОЇ ПАРТІЇ! СХАМЕНІТЬСЯ І ЯК КАЗАВ КІТ ЛЕОПОЛЬД "ДАВАЙТЕ ЖИТЬ ДРУЖНО!".

Редагувати 1 раз. Останній раз 12/02/2010 09:14AM користувачем rostik_rosana.

Дата: December 02, 2010 10:04AM

rostik_rosana Написав:
> ЛЮДИ, ЛЮДИ! ПОДУРІЛИ? ЩО ВИ ТАКЕ ПИШЕТЕ?
> ЗАСПОКІЙТЕСЯ! ВИ НЕ У ВЕРХОВНІЙ РАДІ! ЦЕ ЖОВКВА!
> НАМ ВСІМ РАЗОМ ЖИТИ, ПРАЦЮВАТИ І ДІТЕЙ В ОДНУ
> ШКОЛУ ВОДИТИ! А ТУТ ВСІ ПІШЛИ НА ПОВОДКУ ЗА
> НЕЗРОЗУМІЛОЮ ІДЕОЛОГІЄЮ ТОЇ ЧИ ІНШОЇ ПАРТІЇ!
> СХАМЕНІТЬСЯ І ЯК КАЗАВ КІТ ЛЕОПОЛЬД "ДАВАЙТЕ ЖИТЬ
> ДРУЖНО!".

ПІДТРИМУЮ НА 100%!!!
Крім цього пропоную будь-які повідомлення провокаційного характеру без вказівки справжнього ПІБ дописувача, вважати тролінгом та ігнорувати.

P.S. Тут писали: «Будьмо уважні.....!».
Думаю, що краще написати: «Будьмо толерантні

Сторінки: <<1234>>
Сторінка: 3 з 4

Ваше ім'я: 
Ваш email: 
Тема: 
Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically.
 ********  **     **  **     **  **     **  **    ** 
    **     ***   ***  **     **  ***   ***   **  **  
    **     ** *** **  **     **  ** *** **     **    
    **     **     **   **   **   **     **     **    
    **     **     **    ** **    **     **     **    
    **     **     **     ***     **     **     **    

Повернутись на головну: Жовква