Ваш Форум :  Ваш форум

інтернетозалежність
Користувач: Vombat ()
Дата: July 23, 2007 08:46PM

__________________________________________________________________________________
Інтернетозалежність
Нещодавно мама мого знайомого з болем розповідала мені про те, як змінився її син
за останні півроку. Став замкнутим, небалакучим, перестав цікавитись навколишнім життям,
життям власної сімї і взагалі став далеким і чужим. Переств також нормально харчуватися,
схуд, побліднів. Я намагався здогадатися що сталося з хлопцем, запитав про це жінку.
Після тривалої паузи з її уст злетіло лише одне слово:"Компютер..."
__________________________________________________________________________________

Компютер,- подумав я,- добра річ, скільки інформації на ньому зберігаю сам, проблема не в
самому компютері, а в способі його використання.Хлопець про якого ми говорили,постраждав
від онлайнівської інтернет гри. Нині про проблему інтернетозалежності потрібно заявити
у повен голос. Тепер я в цьому більш ніж переконаний.Сьогодні все більше і більше дітей
стають залежними від інтернету.Можливо, ви ніколи не задумувалися над цим, прослідкуйте як
часто обіцяючи собі "Я тільки на пять хвилин пошту перевірити" вставали від компютера аж
через години 2 і то коли закінчувалися гроші або зачинявся Інтернет-клуб.А після того в
голові зявсяются досить логічні думки "Хтось пє горілку хтось зловживає наркотики, а я
просто сиджу в Інтернеті.Не такий вже це великий гріх! Тим більше в Інтернеті я спілкуюся
з цікавими людьми, знаходжу корисну інформаці "Що ж штовхає молоду людину, забуваючи про навчання
дім та наші страви гоинами пропадати в компюмерних клубах не відриваючи очей від монітора?
Що шукає вона на цьому міжнародному звалищі в якому потрібно довго покопирсатися, щоб віднайти
бодай "зернину" І що знаходить? Психологи відзначають що Інтернетозалежність така сама хвороба
як наркоманія та алкоголізм.
Кожен приходитьу віртуальний світ з цікавості,а залишається там на годину,на ніч,на все життя.
І в кожного на це свої причини.Комусь подобається фактор анонімності,але навіть там анонімнісьть
відносна.
Комусь припадає до душі те що можна спілкуватися на будь-які теми,знайти людей зі схожими
інте-ресами,
але все це можна відшукати в реальному світі.Швидко і досить легко дістати будь яку інформацію.
Можливо.Але через цю причину не стають залежними.Це факт"На думку вчених Інтернето залежнісьть
-це вид паталогічної залежності,який в більшості випадках характерезується відсутністю Фізіологічних
факторів.
Інтернетозалежною вважається людина яка приділяє Інтернету більше часу та уваги,ніж іншим сферам життя,
жертвує заради нього власним соціальнним статусом,освітою,роботою,сімейними взаємо стосункфми
яка почнає плутати або міняти місцями ціннісьть реального й віртуального життя,реальних і
віртуальних контактів.Така людина вирішує свої проблеми лише в інтернеті,Що дає ілюзію легкості
формує такі уявлення про світ і самого себе,в яких в яких підтримується унікальнісьть і неповторність
кожного.Перебування в Інтернеті Для неї створює ілюзію приналежності до певної проогресивної
групи "Вибраності" відмінності,
відмінності від натовпу. Інтернето залежна людина втрачає нормативну регуляцію,Набуває негативізм
і відторгнення соціальних норм,що породжується відносною безкаранністю у віртуальному світі.
Що найбільше приваблює людей в інтернеті.По перше швидкісьть отримання інформації.
Субєктивно стрімкісьть життя в Інтернеті набагато вищча,ніж у реальному житті.Кількість
отриманої інформації,контактів,різного роду подій на одиницю часу наскільки висока,що
за межами Інтернету здається, що час не летить а повільно тягнеться.
Але це лише перше враження,адже контакти несуть здебільшого "порожній"зміст.ті самі розмови,
жарти,суперечки.Насправді в інтернеті нічого не відбувається.По-друге анонімне сілкування,
використання "ніка".Можна грати кого завгодно:хлопця,дівчину чи кінозірку.А можна бути собою.
Можна розкривати найпотаєвніші сторони свого життя іне боятися що це негативно відібється на майбутньому.
Більше того,наврят вам хтось повірить.Але якщо існує потреба грати чужі ролі,можливо варто
замислитися над станом свого психічного здоровля.
Вольової сфери.Ніхто не сперечається:зіграти роль розумного, сильного,успішного значнолегше,
ніж бути таким у реальності.Можна сміливо кокетувати з дівчатами або хлопцями,обстоювати свою думку,
адже якщо щось піде не так то можна просто миттєво зникнути й спробувати -на іншому форумі або чаті
під іншим "ніком".
У реальному життї все це зробити набагато складніше.І що виходить? Інтернет притулок для нереалізованих,
інфантильних,самотніхі і безвідповідальних дітей.
Один хлопець проводить в відомій онлайнівській грі 16діб на місяць.Тобто це більше як пів життя.
У ній він поважна особа.У нього є чудовий будинок,робота й купа грошей.У нього є кохана дівчина
(хоча ніхто з певністю не може сказати,чи то насправді дівчина.)
А тут він двадцятичотирьохрічний парубок який сидить на шиї у батьків,відриваючись від мунітора
лише для того щоб поспати,
набити шлунок мівіною,пивом,тощо.Нещодавно його вигнли з Універсетету (і це вже не вперше.)
Він просто забув зявитися на сесію.Але це не важливо!Адже там у віртуалі він король.
Насамперед мене цікавить духовна сторона таких людей.Однозначно можна сказат,щовся негативна
залежнісьть якаруйнує особистісьть людини,на мою думку нетільки душевної складової
людини але впершу чергу духовної. Можу погодитисбь, з тим що, інтернетозалежність-це такаж хвороба як
алкоголізм та наркоманія. У деяких свідських друкованнях ЗМІ я знайшов декілька статей на цю тему але
всі вони тільки
констатували проблему- інтернетозалежність існує. Ніхто не говорить про те як лікувати людей які
страждають самі не підозрюючи часто цього!
Але ця проблема не безвихідна. Ісус Христос лікує усі хвороби: алкоголізм, наркоманію, і в тому числі
і інтернетозалежність!
Я знаю декілька людей, Які є живими свідками колишніми пацієнтами із схожим діагнозом!
Тепер вони знову живуть у реальному світі: насолоджуються реальними стосунками, реально переживають,
радіють, скучають і люблять!

Re: інтернетозалежність
Користувач: Igor ()
Дата: September 21, 2007 08:57AM

херотрахонасос

Ваше ім'я: 
Ваш email: 
Тема: 
Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically.
       **  **     **  **     **  **        **     ** 
       **  **     **  **     **  **        **     ** 
 **    **   **   **   **     **  **               ** 
 **    **    ** **    **     **  **        **     ** 

Повернутись на головну: Жовква