Ваш Форум :  Ваш форум

Восток- Запад
Користувач: allexx ()
Дата: March 20, 2007 01:06PM

Привет! Пробачте что по русски.Я из Антрацита, что на Донбассе. В 20 километрах от Российской границы. Вы в 20 километрах от Польши. Запад ругает восток а восток в свою очередь запад. Хочу разобраться, почему происходит такая поляризация? Пусть это будет дуэль между форумами. Наша ссылка; [fonar.5bb.ru]

Донбасс рулит!

Re: Восток- Запад
Дата: March 20, 2007 01:58PM

Вот например, Вы наверно получили несказанное удовольствие от того, что Юлия Тимошенко говорила, что Донбасс нужно обнести колючей проволокой. Кто был на востоке, наверняка заметил, и сказал всем своим о том, что дома у нас грязные, развалюхи, и в роде денег больше вас зарабатывают, а до ума свой быт довести не могут. От части верно. Но попробовали бы вы отработать одну смену в шахте, и мнение бы у вас кардинально изменилось.

Користувач: Tristan ()
Дата: March 20, 2007 03:37PM

Мабуть усi перелякалися ... ))

Восток- Запад
Користувач: ksyusha23 ()
Дата: March 21, 2007 08:43AM

Мы один народ и должны уважать наши традиции...и что восток - запад, север и юг - это одна Украина!

Дата: March 21, 2007 08:55AM

ksyusha23 Написав:
-------------------------------------------------------
> Мы один народ и должны уважать наши традиции...и
> что восток - запад, север и юг - это одна Украина!

Золотые слова! Но почему людям, для которых стал родным русский язык, а таких половина Украины, не идут на встречу? Почему не сделать Русский язык так же государственным? В советское время никто ведь не покушался на украинску мову.

Донбасс рулит!

Восток- Запад
Дата: March 21, 2007 09:10AM

Правильно! Я разговариваю на русском, но и на украинском могу ведь.Я считаю оба языка родными.

Користувач: Добряк ()
Дата: March 21, 2007 10:11AM

allexx:
> Нопопробовали бы вы отработать одну смену в шахте, и
> мнение бы у вас кардинально изменилось.
Ви поживіть в нас хоч трошки і переконаєтесь, що люди не відпочивають. В нас теж шалено працюють, жертвуючи не лише силами, здоров’ям, а часто і своїми сім’ями. В якійсь мірі вам легше - в вас є шахти, куди будь-хто при бажанні може піти працювати. В нас нема гігантських заводів, металургійних комбінатів. Люди вимушені "крутитись", кожен сам собі знаходячи місце в житті. В нас більше підприємців, більше дрібного бізнесу, більше, якщо хочете, вибору. Тому і живемо трошки краще. Але все відносно...

allexx:
> Почему не сделать Русский язык так же государственным?
А чому державною не зробити польську? В нас досить поляків. І румунську - в закарпатті румунів багато. І німецьку. І іврит. І ще багато інших. На що перетвориться країна? allexx, зрозумійте. В країні державною повинна бути одна мова. Одна держава - один народ, одна мова. При тому якщо ви вважаєте рідною мовою іншу,не українську - ви вільні її використовувати в побуті де завгодно, як завгодно і з ким завгодно. Та якщо ви державний службовець - на роботі будьте ласкаві державною.
Все ж просто. Мені дивно шо політики досі спекулюють мовним питанням і хтось на це ведеться.

Користувач: zedd_2000 ()
Дата: March 21, 2007 11:05AM

Добряк Написав:

> А чому державною не зробити польську?
Навiть якщо росiйська мова не буде другою державною, донбас однаково буде розмовляти росiйською. Просто не треба роздмухувати це у конфлiкт. Я iз Антрацита, але вiльно спiлкуюся українською. Люди, є речі набагато важливіші, ніж хто якою мовою розмовляє.

Дата: March 21, 2007 11:27AM

> Люди, є речі набагато важливіші, ніж хто якою мовою розмовляє.
Згідний на 100%. Просто політики свідомо підкидають нам конфліктні теми (мова, релігія, НАТО, автономії, подвійне громадянство) щоб ми сварились, витрачаючи здорову злість одне на одного і, випадком, разом не спитали "Де діваються наші грощі" і "Чому в них щороку новий лексус а я на ржавого жигуля ніяк назбирати не можу".
А приїжджайте до нас в гості. Гарантую, не важливо як ви поздороваєтесь - "Доброго дня" чи "Здравствуйте" - якщо ви бажаєте добра цій країні вас приймуть з усмішкою, як свого.

Восток- Запад
Дата: March 21, 2007 11:52AM

Вот правильно!Это людей правительство запутает, как-будто специально нас поссорить, а они там сидят и трут себе попы. А у нас споры возникают.

Дата: March 21, 2007 11:58AM

Ми зразу ж знайшли спільну мову. Приємно спілкуватись з розумними людьми smiling smiley

Дата: March 21, 2007 12:19PM

Добряк Написав:
> Ми зразу ж знайшли спільну мову. Приємно
> спілкуватись з розумними людьми smiling smiley

А зачем ругаться? Мы(народ), просто хотим знать почему у нас так получается.

Дата: March 21, 2007 12:30PM

ksyusha23 Написав:
> А зачем ругаться? Мы(народ), просто хотим знать
> почему у нас так получается.

Просто комусь це вигідно. Доречно згадати фразу "Разделяй и властвуй". Поки ми не сприймаємо одне одного з відкритим серцем нами легко маніпулювати.

Користувач: fluder ()
Дата: March 21, 2007 01:02PM

А я вам скажу кому це вигідно. Тому, хто найбільше про це кричить. А хто кричить про "мова, релігія, НАТО, автономії, подвійне громадянство"? Висновки робіть самі. І якщо на наступних виборах вам знов скажуть "Ми кращі бо правильні, а вони гірші бо інші" - упаси вас Бог за таких голосувати.
Народом ми можемо бути лише тоді, коли ми разом. Інакше ми - стадо баранів. Як думаєте, кого легше одурачити і ким легше управляти в своїх інтересах?

Користувач: madSmile ()
Дата: March 22, 2007 04:39PM

шкода шо керівники разних рівнів не заходять на таки форуми... я дуже здивуюся, якщо вони хоть якимось чином намагаються слідкувати за нароом. запад поважаю за те, шо поважаєте та шануєте культуру, хоча ми так само намагаємося ії не втратити Антрацит(Донбасс)

Восток- Запад
Дата: March 23, 2007 11:23AM

Ну почему же в школах Донбасса нормальная программа по изучению истории и обычаев Украины.В школах по-украинскому начинают разговаривать,но дома говорят по русски.Я вот приезжаю домой и смотрю каналы на укр.мове и нормально.

Користувач: Smile ()
Дата: April 10, 2007 04:52PM

Уважаемые форумчане!
не могли бы вы дать ссылочку на форум или тему посвященую вновь заваренной политической каше! Очень силно бы хотелось узнать мнение жителей западной Украины относительно всего чуДатворяЩегоСя!

Користувач: scorpion ()
Дата: April 13, 2007 06:45PM

Добряк Написав:
> А чому державною не зробити польську? В нас досить
> поляків. І румунську - в закарпатті румунів
> багато. І німецьку. І іврит.

Так-так! Іврит - обов'язково!!! =)

Користувач: Syyan ()
Дата: May 03, 2007 04:33PM

Дуже сподобалась фраза Smile про "чуДатворяЩегоСя" smiling smiley, тому що це дійсно назвати інакше важко.
А думка в моїх знайомих галичан такаж - все це "чуДатворяЩегоСя".
А про мови - моя думка як правника, що в унітарній державі має бути одна державна мова (а якою вона має бути - це вже вирішує історія). Дякую.

Користувач: Kikimon ()
Дата: September 17, 2007 08:47AM

тоже згідний про негідних я також

Ваше ім'я: 
Ваш email: 
Тема: 
Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically.
  **   **   **     **  **     **  **     **  **     ** 
   ** **           **  **     **  **         **     ** 
   ** **           **   **   **   **     **  **        
  **   **   **     **    ** **    **     **  **        
 **     **   *******      ***      *******   **        

Повернутись на головну: Жовква