Ваш Форум :  Ваш форум

Розвиваємось...
Користувач: Scorpion ()
Дата: April 26, 2004 08:10PM

Агов, народ. Ми тут плануємо створити районну науково-технічну газету. Скажіть, що ви б хотіли у ній побачити. Може хтось має свіжі та цікаві наукові ідеї (не без обгрунтування, звичайно). Може, комусь треба рекламу розмістити - признавайтесь...

Re: Розвиваємось...
Користувач: pentan ()
Дата: April 27, 2004 09:55AM

1. Яка назва газети?
2. Який її тираж і частота виходу?
3. Який її напрямок?
4. Вартість реклами?
!!!5. Чи буде там щось в кольорі?

Користувач: Scorpion ()
Дата: April 27, 2004 04:46PM

> 1. Яка назва газети?
- BOFFIN
> 2. Який її тираж і частота виходу?
- 1000 прим.
- щомісячна
> 3. Який її напрямок?
- компутери і фізика.
> 4. Вартість реклами?
- за домовленістю
> !!!5. Чи буде там щось в кольорі?
- greyscale.

№1 вийде після 1 травня.

Користувач: andrian ()
Дата: May 03, 2004 05:04AM

1 Цікаві компютерні сайти.
2 Новинки комп.

Користувач: Eney+ ()
Дата: July 24, 2004 12:53PM

Це ти класно придумав і я у всьому тебе підтримую! Також все, що буде залежати від мене допоможу! Впізнав, друже Scorpione???

Користувач: krazz ()
Дата: August 03, 2004 09:12PM

це все добре, але як щодо рубрики "Куток невідкладної патріотичної допомоги" ?!

Користувач: Vol_de_mar ()
Дата: August 11, 2004 04:10PM

zawly na mylo price na reklamu i maket hazety + korotkyj opys. Dyakuyu.

Дата: February 27, 2005 05:42PM

Ми трішки з нею "заглохили" через те, що розїхались по навчаннях, але я думаю все продовжити у найблитжчому майбутньому. І є ще одне прохання, ми будемо дуже раді, якщо хто шарить в техніці, фізиці, хімії і т.п., щоб ви допомогли своїми статтями, пока що винагороди не буде, але в майбутньому, хто пошвидше приєднається, про це,думаю, не пожаліє. Щодо патріотизму то ми її і стараємся випустити, щоб не відставати від кацапів у цьому плані і можливо щось нишком там придумаємо :-), я думаю багато хто хоче бачити програми і документації по техніці на українській мові. До речі, якщо приєднаєтесь, самі вирішете напрямок, частоту виходу, вартість і т.п., також розповім як перекладати ішомовні проги на українську. Будемо раді також вислухати ваші поради та рекомендації, не відмовимось і від грошової допомоги :-) (Для спонсорів особливі привілегії ;-) ). Поспішіть, пока не пізно!!!!!!!!
Пишіть на E-mail:777eney@mail.ru.

Дата: February 27, 2005 06:03PM

Так, я ще забув назвати назву газети - "Boffin"!
Якщо кого цікавить що воно означає пишіть на мило і я розповім.

Користувач: Старий вовк ()
Дата: March 03, 2005 12:40AM

А чого би не розповісти прилюдно. Добре, я розповім:

Main Entry: bof·fin (читається "бафин"winking smiley
Pronunciation: 'bä-f&n
Function: noun
Etymology: origin unknown
chiefly British : a scientific expert; especially : one involved in technological research

Buffin означає "науковий експерт", "дослідник".
Але ви тією назвою будете людей відлякувати. Може щось більш зрозуміле придумати.

Тут можете вимову послухати:
[www.m-w.com]

Дата: March 03, 2005 01:38PM

Старий вовк, спасибі за доповнення. Але поясни будь-ласка, чим ця назва така страшна?

Порадь щось "більш зрозуміле", і ми можливо прислухаємось! Але це повинно виражатись в одному слові і охарактеризовувати тематику друкованого видання!!!

Дата: March 05, 2005 01:11AM

Може не так страшна, як незрозуміла для більшості. Я би порадив щось більш-менш зрозуміле для всіх.

Якщо напрям газети комп'ютери, то я би дав назву "Комп'ютери сьогодні". Нарахунок фізики не знаю, чи багато охочих набереться читати. А може також дати інфо про електроніку, то вже більше зацікавить потенціальних читачів. В такому разі я би дав назву "Комп'ютери і електроніка сьогодні".

Саме цікаве, скільки коштує таку газету зробити, приблизні кошти. Ви знаєте, що багато таких маленьких газет у світі по кількох випусках перестають існувати. Треба бізнес план зробити і прикинути, чи таке щось може існувати, чи є ринок на таку газету. Якщо нема ринку, то самі розумієте, що все то довго не протримається. Не подумайте, що я песиміст або зібрався вам охоту відбити. Перш за все треба дивитися реально на речі.

Може спочатку зробити один випуск на квартал, чи раз на 2 місяці і подивитися що з того вийде. Газета то є також товар, який потрібно вміти продати. Перші один-два випуски такої газети можуть вийти на ентузіазмі, але потім як не буде самоокупу, то ентузіазм не допоможе. Також зробити добру газету то є нелегка справа.

Дата: March 14, 2005 08:40PM

Так, назви друкованого видання Ти підказав не погано.
Але мені здається ти неправильно зрозумів нашу тематику! Подивись будь-ласка на свою відповідь 03-03-05 00:40!!!

Друковане видання повинно бути не тільки по комп*ютерах і електроніці, а й по звичайній фізиці (сучасні наукові досягнення), хімії (див. фізику), біології (див. фізику), біофізиці(див. фізику), біохімії (див. фізику) і взагалі по технічним наукам, які приносять користь людству!!!!

Не даремно назва була підібрана саме так!!! Ми також розглядали такі назви які Ти пропонував, але вони не підійшли через те що була вибрана така тематика (див. вище)!

P.S. Ще раз хотілось би нагадати проте, що ми шукаємо талановитих які розбмраються саме в технічних та природничих науках!!!!!
Хто зацікавився пишіть будь-ласка на E-mail: 777eney@mail.ru
АБО залишайте свої контакти тут же на форумі!!!

Дата: March 18, 2005 01:22AM

Я от собі думаю скільки набереться читачів, які захочуть читати про наукові досягнення у фізиці і хімії. Якщо би то була обласна науково-технічна газета, то інша справа. А от в районі нема стільки таких читачів, на мою думку, щоби газета окупилася. До того ж, то повинні бути постійні читачі, які би хотіли таку газету купувати постійно, кожне видання, чи передплачувати її.

То є моя особиста думка, яка є базована на моїй уяві, а не на фактах, за допомогою яких можна такі висновки робити. Я би хотів помилятися у цьому моєму висновку. Правда, все залежить скільки коштує таку газету зробити і розповсюдити. Якщо 100 читачів набереться, наприклад, і це покриє затрати випуску, тоді щось таке може існувати.

Я тут підходжу з чисто економічної сторони, на якій все базується.

Я готовий вам пересилати через емейл різні цікаві статті з іноземних журналів, які би могли зацікавити читачів. Робив би то даром для загального добра. Ви мені дайте знати, що вам потрібно. Єдине, все буде англійською мовою. Можливо ви маєте сякий-такий aвтоперекладач, який допоможе вам підготувати такі статті для публікації у вашій газеті.

Дата: March 21, 2005 01:14AM

Почнемо зтого, що з газети оце друковане видання переростає у такий маленький журнальчик, який повинен піти не тільки вже по Львові а й по Харкові. У Львові та в Стрию вже дехто знає про неї завдяки газети моєї мами явже постараюсь якось його і в Харкові пробити. Думаю читачі знайдуться!

P.S. Залишіть свої контакти де-небудь. Я звяжусь коли почнеться випуск!

Користувач: Юличка ()
Дата: January 19, 2012 07:34PM

як краще назвати шкільну газету про фізику???confused smiley

Користувач: reacnhappy ()
Дата: August 08, 2012 08:23PM

Може й так!
------------
[topzvezdi.ru]

Ваше ім'я: 
Ваш email: 
Тема: 
Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically.
 **  **  **  **    **  **              **  **     ** 
 **  **  **      **    **              **  **     ** 
 **  **  **     **     ******          **  **     ** 
 **  **  **    **      **        **    **  **     ** 
 **  **  **    **      **        **    **  **     ** 

Повернутись на головну: Жовква