Ваш Форум :  Ваш форум
 
"оптимальне харчування" Шлях до здорового і
Користувач: юля ()
Дата: August 21, 2006 02:37PM

Оптимальна дієта!
Шлях до здорового і
щасливого життя.
Лікар Кваснєвський , який проживає і працює в Польщі, створив оптимальну дієту, основану на законах біохімії і фізіології людини і підтверджену багатолітніми дослідженнями, описаними в його книжці „Оптимальна дієта” та інших. Він був кандидатом на нагороду Нобеля в галузі медицини, що є немаловажним фактом.
Лікар Кваснєвський застосовує цю дієту сам вже понад 20 років і перевірив її на собі та рідних.
Він винайшов селективні струми і лікує такі важкі хвороби як розсіяний склероз, неврастенію, нетримання сечі, геморой, варикозне розширення вен, склеродермію, хворобу Бехтєрьова, хворобу Бюргера ( коли відмирають пальців ніг) хворобу Паркінсона, виразку шлунку, гіпертонію, астму і багато інших. Серед його пацієнтів є такі, що 12 років не ходили, а за 14 днів встали на ноги. Хвора на хворобу Бехтєрьова (запалення хребта) не ходила 4 роки, а зараз ходить.
Лікар Квасьнєвський стверджує, що неправильне харчування є причиною всіх хвороб.
Пропонований ним спосіб харчування нормалізує гормональ-ний стан у жінок при менопаузі, лікує інфаркти, інсульти і навіть певні види раку.
У 30 роках в Польщі на рак за рік помирало 5000 людей, у 1996 році ─ 110 тис. людей, а цього року померло понад 550 тис. людей.
Рак і цукровий діабет є епідемією нашого часу лікар вказує нате, що рак харчується вуглеводами і тому сьогодні стільки людей, спо-живаючи надмір вуглеводів (хліба і цукру) просто самі вирощують в собі пухлини.
Чому саме так відбувається? Ми знаємо, що цукор розкладає-ться при травленні на воду і СО2 ─ вуглекислий газ і цукор також утворюється з хліба. Власне така їжа є найкращою поживою для рака. Рак боїться кисню, а тому харчування, яке так збагачує нас киснем, ліквідовує хвороби.
Ми знаємо, що кров несе кисень до всіх органів і коли кисню мало ─ наші органи хворіють. Дуже часто люди мають з цього при-воду кисневу неврастенію серця.
Ми отримуємо 30% кисню з повітря, коли дихаємо, а решту отримуємо з їжі.
Основу дієти складають жири тваринного походження і білки найкращої біологічної якості, а також вуглеводи, що повинні надходити в організм у співвідношенні 4:1:0,5(тобто 4 частини жи-ру, 1 частина білка і 0.5 частини вуглеводів)
Чому так необхідно їсти більше жирів тваринного походження? З ложки тваринного жиру ми отримуємо при перетворенні 400 літ-рів кисню, а щоб одержати стільки кисню з хліба або цукру ─ то потрібно з’їсти 1.5 кг. хліба або цукру у різному виді, тобто 2 булки хліба дають 400 літрів кисню, але ж це велике навантаження на кишково-шлунковий тракт.
Ось чому ми вибираємо жир, 3 ложки жиру ─ 1 ложку на сніданок, 1.5 на обід і 0.5 на вечерю ─ це не так вже й багато, але він дає нам 400 літрів кисню.
Найкращим продуктом при оптимальному харчуванні з точки зору співвідношення жирів, білків і вуглеводів є жовток курячого яйця, де всі харчові складники є в найкращому співвідношенні один до одного ( 4 : 1 : 0,5). Чому так важливо їсти жовтки? Та тому що в жовтку яйця ракові клітини живуть лише 2 години. Серед людей, які харчуються оптимально і дотримуються даного співвідношення не було зафіксовано жодного випадку на захворювання на рак.
Якщо це вас зацікавило і ви хочете дізнатися більше про оптимальну дієту ─ то дзвоніть по телефону:

(8 - 067) 27-56-960
(8 - 067) 30-32-748
або пишіть:

м. Жовква вул. Воїнів УПА 3
а/с 10/1

Re: "оптимальне харчування" Шлях до здорового і
Користувач: Kaban ()
Дата: October 30, 2006 06:22PM

Все це БРЕХНЯ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Re: "оптимальне харчування" Шлях до здорового і життя
Користувач: Роман ()
Дата: March 17, 2008 07:21AM

Коли люди повально будуть звертатися до лікарів і їм ставитимуть діагноз цукровий діабет - тоді побачимо чи це брехня чи ні. Взагалі більшість хвороб повязана з харчуванням. Робіть висновки.
PS. Яким пальним заправите автомобіль, так він і їхатиме. Таке ж відбуваєтся і з організмом.

Re: "оптимальне харчування" Шлях до здорового і
Користувач: scorpion ()
Дата: March 19, 2008 11:15AM

> З ложки тваринного жиру ми отримуємо
> при перетворенні 400 літ-рів кисню, а щоб одержати
> стільки кисню з хліба або цукру; то
> потрібно з’їсти 1.5 кг.

Народ, їжте САЛО!! thumbs down

Re: "оптимальне харчування" Шлях до здорового і
Користувач: Таня ()
Дата: June 05, 2009 01:47PM

ще дуже добре лікуватися травами:настоянка чистотілу зупиняє ріст ракових клітин

Re: "оптимальне харчування" Шлях до здорового і
Користувач: Генератор Ыдей ()
Дата: June 15, 2009 09:57AM

Щось, чесно кажучи, в мене є сумніви щодо дієвості цієї методики. Прогресивна наукова думка навпаки свідчить про те, що доцільний відхід від жирів тваринного походження на користь рослинного.Ваше ім'я: 
Ваш email: 
Тема: 
Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically.
 ******  ******** **   ** ********  **  ** 
 **  **  **    **   ** **   **  ** ** 
 **     **    **   ** **   **  ****  
 **  **** ******  **   ** ********   **  
 **  **  **     **  **  **   **   **  
 **  **  **     ** **  **   **   **  
 ******  **      ***   ********   **  

Повернутись на головну: Жовква