Ваш Форум :  Ваш форум

Ліцензійне програмне забезпечення
Користувач: admin ()
Дата: March 02, 2006 02:51PM

В вівторок в нас була перевірка з СБУ на рахунок легальності програмного забезпечення. Вчора на одній з фірм Жовківського району конфіскували всі комп'ютери. Це свідчить про те, що прийшла черга і до нашого району. Читайте закони, і якщо вам дороге ваше майно - робіть висновки.

Re: Ліцензійне програмне забезпечення
Користувач: Ростислав ()
Дата: March 02, 2006 05:46PM

Дякую за попередження.

Користувач: Shyyan ()
Дата: May 30, 2006 08:09PM

Шановний адміне, якщо це не рекламна акція, то скажіть будь-ласка на що посилалися працівники СБУ, перевіряючи легальність програмного забезпечення. якщо можна , то наведіть мотивувальну частину направлення на перевірку. Тому, що я щиро здивований, почувши, що такі питання перевіряє СБУ. А про вилучення компютерів - це мене взагалі шокувало. незнаю, перевірю зміни до законодавства, але наразі знаю лише один законний спосіб: порушення кримінальної справи де б ПК були знаряддям злочину, або на них чи в них були сліди злочинної діяльності і тому подібне.

Дата: May 30, 2006 08:14PM

А взагалі, то дуже гарне починання повідомляти громаду про візити перевіряючих і повідомляти круг інтересів їх довгих носів, котрі вони пхають дуже часто туди де їм їх можна прищемити. Як то кажуть коли знаєш свого ворога з ним легше боротися.

Дата: June 01, 2006 09:51AM

Оскільки все програмне забезпечення що в нас використовується не потребує ліцензій, простіше були сказати: "В нас лінукс, ліцензія не потрібна" ніж виясняти на підставі чого. Хоча припис був на звичайну перевірку.
І все-таки було б цікаво взанти хто має право перевіряти, на підставі чого і які методи впливу перевіряючим дозволені.

Користувач: Anonumous, because... ()
Дата: June 01, 2006 10:04AM

По-великому секрету, відмазатися від тих органів за 2 компа коштує 1500у.о. А скільки коштує організації, яка має за 20 комп'ютерів і не має вільних коштів, щоб поставити офіційний 1С чи всі ліц.віндовзи? А приходять такі дяді і вільні кошти якимось чином знаходяться... А потім треба буде всерівно купляти офіціал... Поки грім не вдарить, доти баба не перехреститься. Або. Скупий два рази тратить... От і живіть в нашій державі з нашими законами. Плати податки, ходи по тих дибільних фондах, вистоюй в чергах, а потім прийдуть і за дурницю "взують"...

Дата: June 01, 2006 12:36PM

В таких речах дурниць не буває.

Дата: June 01, 2006 02:21PM

Шановний, Адміне, перевірте пошту smiling smiley

Дата: June 06, 2006 08:49AM

Основним державним органом, який здійснює систематичний державний контроль за дотриманням вимог Законів України "Про авторське право і суміжні права", "Про розповсюдження примірників аудіовізуальних творів, фонограм, відеограм, комп'ютерних програм, баз даних", "Про особливості державного регулювання діяльності суб'єктів господарювання, пов'язаної з виробництвом, експортом, імпортом дисків для лазерних систем зчитування" в порядку, визначеному законодавством та цим Положенням; вживає заходів до припинення незаконного обігу (в тому числі вилучення з обігу) контрафактних примірників аудіовізуальних творів, фонограм, відеограм, комп'ютерних програм, баз даних, вироблених чи імпортованих з порушенням вимог законодавства, а також обладнання і сировини для їх виробництва та інше є державний інспектор з питань інтелектуальної власності.

Підстава постанова КМУ від 17 травня 2002 р. N 674 "Про затвердження Положення про державного інспектора з питань інтелектуальної власності Державного департаменту інтелектуальної власності" Із змінами і доповненнями, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 24 березня 2004 року N 369 та постановою КМ України №711 від 24.05.2006р.

Користувач: Добряк ()
Дата: June 06, 2006 11:40AM

То значить що ні міліція, ні СБУ мене перевірити не може? І ще питання. А до дому до когось приходили? Чи маю я право просто не пустити перевіряючих до себе в квартиру так як "приватна власність" ?

Дата: June 07, 2006 12:50PM

smiling smiley мають, але в порядку кримінального судочинства, тобто має бути кримінальна справа (поки що так є).
А про приватних користувачів то мій дім - моя фортеця.
Але їм поки що вистачить організацій.
Доречі, прочитав недавно в Кореспонденті, що вштатах в російських крамницях цілком вільно продають піратські копії дисків і нічого міліція не ловить, а наша держава йде на поводку в звукозаписуючих і їм подібних компаній

Користувач: super ()
Дата: June 29, 2010 02:57PM

Підкажіть, будь ласка, де можна побачити офіційно затверджений перелік ліцензійни програм? Мене цікавить, чи є безкоштовною WinDjView та NanoCAD&

Дата: July 02, 2010 08:10AM

А в виробника поцікавитись? Йдемо на сайти вказаних програм і читаємо. Вказані вами програми можна вільно використовувати без всяких ліцензій.

[windjview.sourceforge.net]
Программы WinDjView и MacDjView являются свободным программным обеспечением.
Вы вправе распространять их и/или модифицировать, соблюдая условия Открытого
лицензионного соглашения GNU (GPL), опубликованного Free Software Foundation;
либо версии 2 Соглашения, либо (по вашему выбору) любой более поздней версии.

[www.nanocad.ru]
ЗАО «Нанософт» объявляет о выходе первой отечественной свободно распространяемой
САПР-платформы nanoCAD 2.0 с правом ее коммерческого использования без каких-либо
ограничений. Бесплатно! Пререлиз уже можно скачать на сайте.

Ваше ім'я: 
Ваш email: 
Тема: 
Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically.
 ********   ********  ********  **    **  **    ** 
 **     **     **     **        **   **   **   **  
 **     **     **     **        **  **    **  **   
 **     **     **     **        **  **    **  **   
 **     **     **     **        **   **   **   **  
 ********      **     ********  **    **  **    ** 

Повернутись на головну: Жовква