Untitled Document

Товариство з обмеженою відповідальністю "М’ясопереробне підприємство "ІНТЕРКОМЕРС" спеціалізується на виготовленні та продажі м’яса яловичини та свинини, субпродуктів I і II категорії охолоджених та глибокої заморозки.

ТзОВ "МПП "ІНТЕРКОМЕРС" (колишня назва КП "ІНТЕРКОМЕРС") створене в 1994 році. Наше підприємство - одне з перших серед промислових м’ясопереробних підприємств в західному регіоні України. Ми володіємо доведеною до ідеалу технологією виготовлення блочного м’яса. З перших днів наше виробництво було зорієнтоване на якість. І тільки завдяки якості, починаючи з невеликих партій ми за короткий період часу досягли значних об’ємів виробництва.

Маючи в наявності хорошу сировинну базу в екологічно чистих районах Західної України, ми маємо можливість в мінімально можливі строки поставити клієнту той чи інший вид продукції. Ми постійно розширюємо асортимент нашої продукції та готові розширювати його і надалі. Розуміючи що нема межі достоналості, ми постійно покращуємо якість наших виробів, щоб задовільнити вимоги найвибагливіших покупців. Ми, будучи колективом однодумців та фахівців, являємось надійним постачальником. Співпраця з нами є запорукою успіху та стабільності наших клієнтів.